Mantis Bug Tracker


Soru Detaylarını Görüntüle Cevaplara Git ] Yazdır ]
Soru NumarasıProjeKategoriDurumu GörüntüleSoruluş ZamanıSon Güncelleme
0000665E-FATURAe-Fatura Entegrasyon YöntemiHerkese Açık2013-12-23 09:042013-12-24 14:23
BildirenYUCELTARIM 
DurumcevaplanmışÇözümcevaplandı 
Konu0000665: PORTALDA Kİ ŞİRKETLER LİSTESİNDE GÖRÜNMÜYORUZ !!!
SoruMERHABA İYİ GÜNLER. BİZ ŞİRKET OLARAK E-FATURAYI KULLANMAYA BAŞLAMIŞTIK FAKAT ÖTV Lİ VE TEVKİFATLI FATURALARI ENTEGRATÖRLER ARACILIĞI İLE KESEBİLECEĞİMİZİ DÜŞÜNDÜK. GELİRLER İDERASİ BAŞKANLIĞINA FAKS LA ENTEGRASYONA GEÇMEK İSTEDİĞMİZİ BİLDİRDİK. SONRADAN ANLADIK Kİ ENTEGRATÖRÜN BİZDE SADECE FT. ARŞİVLEMEDE FAYDASI VARMIŞ. ŞUANDA PORTALDAN ÇIKARILDIK Kİ BİZ GELİRLER İDERASİNE GÖNDERDİĞİMİZ FAKS DOLAYISIYLA OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ. SİZCE DE FATURA KESEMEMİZİN SEBEBİ BU YÜZDEN PORTALDAN ÇIKARILMIŞ OLABİLMEMİM Mİ? VE BUNUN BİR GERİ DÖNÜŞÜ VAR MI? BİZ ENTEGRATÖR İLE DEĞİL DE E- PORTALDAN FATURA KESMEYE DEVAM ETMEK İSTİYORUZ.
   ŞİMDİDEN İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER....
EtiketlerHiçbir etiketi yok.
ÖNEMLİ UYARIBu forum sitesinde yazılanlar özelge niteliği taşımamakta olup sadece mükelleflerimize yardımcı olma amaçlıdır.
Eklenen Dosyalar

- İlişkiler

-  Cevap
(0000854)
zzADEM YILMAZ
2013-12-24 14:23

Elektronik fatura ile ilgili yayınlamış olduğumuz kılavuzlar da bu konu hakkında yeterince bilgi mevcuttur. GİB Portal ve Entegrasyon yöntemleri arasındaki farkın ne olduğu konusunda yeterli açıklamalar yapılmıştır. Bu açıklamalarda sizin portal hesabınızı kapatma nedeni olarak sunduğunuz bir fark bulunmamaktadır. Portal hesabınızın kapatılması için bir dilekçe gönderdiyseniz dilekçenize istinaden kapatma işlemi gerçekleştirilmiş ve kayıtlı kullanıcılar listesinden isminiz çıkarılmıştır. Yeniden yöntem değiştirmek istiyorsanız bir önceki dilekçe ile yapmış olduğunuz işlemleri yapabilirsiniz. Forum da yöntem değişikliği ile ilgili soruların cevaplarına da bakabilirsiniz.


Powered by Mantis Bugtracker