Mantis Bug Tracker

Soru Detaylarını Görüntüle Cevaplara Git ] Yazdır ]
Soru NumarasıProjeKategoriDurumu GörüntüleSoruluş ZamanıSon Güncelleme
0014525E-FATURAe-Fatura Teknik SorularHerkese Açık2014-08-27 11:122015-08-04 14:48
Bildirenfikret kahraman kupeli 
DurumcevaplanmışÇözümcevaplandı 
Konu0014525: e fatura görüntüleme
SoruE belge görüntüleme 1.7 versiyonunu kurduğumuzda faturayı görüntülüyor, ama bir türlü yazdıramadık. E Belge görüntülemin 1.6 sının javanında 1.6.38 versiyonunu yüklediğimizde fatura görüntülemede dosyayı seçtiğimde faturayıda açmıyor hiç bir hata da vermiyor. Benim Faturamı görüntüleyebilmem için javamın hangi versiyonu e belge görüntüleyicinin hangi versiyonu nu kullanmam lazım.
EtiketlerHiçbir etiketi yok.
ÖNEMLİ UYARIBu forum sitesinde yazılanlar özelge niteliği taşımamaktadır,sadece mükelleflerimize yardımcı olma amaçlıdır.Verilen cevaplar sistemde yapılan güncellemelerle birlikte değişebilmektedir.Cevaplanma tarihine bakınız,daha güncel bir cevap verilmiş olabilir.
Eklenen Dosyalar

- İlişkiler

-  Cevap
(0024312)
fikret kahraman kupeli
2014-08-27 16:15

Biz Bu Hatayı bilgisayarı değiştirdik. Yeni bilgisayarda e fatura portalında e fatura görüntülemeyi indirdiğimizde Zarfların hepsinde belge olarak açmıyor. Sadece xml olarak gösteriyor. 1.7 yi yüklediğimizde ise faturanın görüntüsünü veriyor ama çıktısını alamadık. Tekrar java nın 1.6.38 versiyonunu yükledik. bit olarak da 32 ile 64 versiyonlarınıda yükledik. Bir türlü E Fatura görüntüliyiciden çıktısını alamıyorum. Bana Yardımcı Olursanız Faturalarım birikti. Arşivden Yazdırdığımda ise Faturanın üzerinde aslı değildir yazıyor.
(0024320)
zzTUGBA KASIKCI
2014-08-27 16:44
güncelleme tarihi: 2015-08-04 14:48

E-Fatura Görüntüleyici Java 1.7'de çıktı alınamamaktadır.

Portalden de çıktı alsanız, E-Fatura Görüntüleyici'den de, faturanın aslı elektronik ortamdaki halidir, ÇIKTISI DEĞİL. Faturalarınızı XML ortamında kendi bilgisayarınızda (ya da farklı bir ortamda) saklamanız gerekmektedir. İlerleyen zamanlarda geçmiş tarihli faturalarınız portalinizden silinecektir.

E-Fatura Görüntüleyici Java 1.7'yi kullanmanız tavsiye edilir.