Mantis Bug Tracker

Soru Detaylarını Görüntüle Cevaplara Git ] Yazdır ]
Soru NumarasıProjeKategoriDurumu GörüntüleSoruluş ZamanıSon Güncelleme
0006889E-FATURAe-Fatura Entegrasyon YöntemiHerkese Açık2014-03-27 09:072014-04-09 17:31
BildirenTEYFIKAFSIN 
DurumcevaplanmışÇözümcevaplandı 
Konu0006889: şube mühürleri
SoruİŞ yerlerime ait şubelerde kullanılmak üzere daha önce almış olduğum e mühüre ilave olarak 3 adet daha mali mühür müracaatında bulundum.
Mali mühürlerden iki tanesi üretilerek elime ulaştı, üçüncüsü üretim aşamasında.ilk gelen mali mühür için :
Gönderici Birim Etiketi:urn:mail:defaultgb@kavigroup.com.tr
Posta Kutusu Etiketi:urn:mail:defaultpk@kavigroup.com.tr'larını aldım.
Ancak bu güne kadar fatura gönderimi yapmayıp sadece gelen faturaları aldım.
şimdi 1.4.2014 tarihinden itibaren yasa gereği gönderimlere başlayacağımızdan ve 500 adeti de geçeçegimizden Özel Entegratör ile anlaştım.
1- Bunun için özel Entegratör kullanacağım için ilgili yerlere müracaat edecekmişim. Bunun için ne yapmam gerekli.
2- Bu ek aldığım üç mali mühürlerimi ayrı ayrı şubelerimde kullanacağımdan GÖNDERİCİ BİRİM ETİKETİ VE POSTA KUTUSU ETİKETİ ‘lerinide ayrı Ayrı ayrı almak istiyorum. Alabilecek miyim? alacaksam ne yapmam gerek, alamayacaksan ek üç mühürü nasıl kullanacağım
EtiketlerHiçbir etiketi yok.
ÖNEMLİ UYARIBu forum sitesinde yazılanlar özelge niteliği taşımamakta olup sadece mükelleflerimize yardımcı olma amaçlıdır.
Eklenen Dosyalar

- İlişkiler

-  Cevap
(0012256)
ZZSEYDA CAPAR
2014-04-08 17:26

Gelir İdaresi Başkanlığından Özel Entegratörlük izni alan ve www.efatura.gov.tr adresinde yayınlanan özel entegratörle anlaşma yapabilirsiniz. Anlaştığınız özel entegratörün tanımlamalarınızı yapması gerekmektedir.Özel entegratörünüzün Şubeleriniz için farklı etiket tanımlaması ise mümkündür.