Mantis Bug Tracker


Soru Detaylarını Görüntüle Cevaplara Git ] Yazdır ]
Soru NumarasıProjeKategoriDurumu GörüntüleSoruluş ZamanıSon Güncelleme
0029552E-DEFTERe-Defter Teknik SorularHerkese Açık2015-11-20 15:192015-11-23 17:20
BildirenMESUT CORBACIOGLU 
DurumcevaplanmışÇözümcevaplandı 
Konu0029552: JAVA 64 BİT 32 BİT
SoruMali mühürü, akis kartı tanımlamak için bilgisayarlarımızın özelliğinden dolayı 64 bit java yükledik. Bu sayede mühür ve sertifika işlemlerinin yanısıra e-fatura başvurumuzu tamamladık. Ama e-defter başvurumuzu yaptığımız halde e-defter sorgusunda tanımlı olmadığımızı görüyoruz. Tekrar bilgilerimizi girdiğimizde e-defter mükellefisiniz diyor. Ve java 32 bit istiyor. Bu sefer javayı 32 bit yapıp deniyoruz bu sefer mali mühürler çalışmıyor. Bu başvuruları mozilla firefox'tan yapıyoruz.
EtiketlerHiçbir etiketi yok.
ÖNEMLİ UYARIBu forum sitesinde yazılanlar özelge niteliği taşımamaktadır,sadece mükelleflerimize yardımcı olma amaçlıdır.Verilen cevaplar sistemde yapılan güncellemelerle birlikte değişebilmektedir.Cevaplanma tarihine bakınız,daha güncel bir cevap verilmiş olabilir.
Eklenen Dosyalar

- İlişkiler

-  Cevap
(0050996)
Gelir İdaresi Başkanlığı
2015-11-23 17:20

Merhabalar,

Başvurunuz başarılıdır görüyorsanız kontrol için şunları yapınız. Başvurunuzu Sorgulamak için https://uyg.edefter.gov.tr/edefterbasvuru/Sorgula.jsp [^] linkini kullanabilirsiniz. Başvuru esnasında kullandığınız bilgileri kullanmanız gerekmektedir. GiB tarafından gönderilmiş olan başvuru bilgilendirmesi gelmediyse, tarafınıza ulaşmayan maildeki başvuru bilgilerinizi buradan(Başarılı Sorgulamadan sonra) indirebilirsiniz. Başvurunuzun bulunmadığına dair bir sonuç görürseniz, sorgulamadan önceki girdiğiniz bilgilerin ekran görüntüsünü gönderiniz. Başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

Not :: Onay mailimiz, Aktivasyon mailimiz veya herhangi bir şifre gönderimimiz yoktur.

İyi çalışmalar.


Powered by Mantis Bugtracker