Mantis Bug Tracker


Soru Detaylarını Görüntüle Cevaplara Git ] Yazdır ]
Soru NumarasıProjeKategoriDurumu GörüntüleSoruluş ZamanıSon Güncelleme
0024208E-DEFTERe-Defter Teknik SorularHerkese Açık2015-06-30 23:322015-07-01 10:26
BildirenOTOPCUOGLU 
DurumcevaplanmışÇözümcevaplandı 
Konu0024208: e-defter beratları hakkında
Sorudefter beratları yüklenip geri alındıktan sonra yüklediğimiz beratların içeriğini görüntülemek için izlenmesi gereken yol hakkında bilgi vermenizi rica ederim.
EtiketlerHiçbir etiketi yok.
ÖNEMLİ UYARIBu forum sitesinde yazılanlar özelge niteliği taşımamaktadır,sadece mükelleflerimize yardımcı olma amaçlıdır.Verilen cevaplar sistemde yapılan güncellemelerle birlikte değişebilmektedir.Cevaplanma tarihine bakınız,daha güncel bir cevap verilmiş olabilir.
Eklenen Dosyalar

- İlişkiler

-  Cevap
(0041066)
Gelir İdaresi Başkanlığı
2015-07-01 10:23
güncelleme tarihi: 2015-07-01 10:24

Merhabalar,

Beratları görsel olarak aşağıdaki yöntemler ile görüntüleyebilirsiniz.

- e-Fatura Görüntüleyici ile (http://www.efatura.gov.tr [^] den temin edebilirsiniz ),

- Xml klasörü oluşturup zipin içerisindeki beratınızın xml’i ve http://www.edefter.gov.tr/dosyalar/paketler/e-DefterPaketi.zip [^] adresinden indirdiğiniz zipin içerisinde bulunan xslt klasöründekileri oluşturduğunuz klasöre kopyalayınız. Sonra beratınızın üzerine sağ tıklayıp tarayıcılardan biriyle açtığınızda onay bilgilerini görebilirsiniz.

- Ya da http://www.edefter.gov.tr/dosyalar/paketler/e-DefterPaketi.zip [^] adresinden indirdiğiniz e-DefterPaketi.zip paketini zipten çıkarıp, içerisindeki xml klasörüne zipin içerisindeki beratınızın xml’ini atınız ve beratınızın üzerine sağ tıklayıp tarayıcılardan biriyle açtığınızda onay bilgilerini görebilirsiniz.

İyi çalışmalar.Powered by Mantis Bugtracker