Mantis Bug Tracker

Soru Detaylarını Görüntüle Cevaplara Git ] Yazdır ]
Soru NumarasıProjeKategoriDurumu GörüntüleSoruluş ZamanıSon Güncelleme
0002879E-FATURAe-Fatura Mali Mühür / E-İmzaHerkese Açık2014-01-16 12:132016-02-02 20:19
Bildirenoguzkaya 
DurumcevaplanmışÇözümcevaplandı 
Konu0002879: Ticari Faturada Mali Mühür Onayında Hata Uyarısı
SoruMerhaba,

Ticari senaryoda çalışmış olduğumuz bir müşterimizin Ticari Faturasını Onayladıktan sonra fatura Posta kutusu yanıtlarına düştüğünde Faturayı Seçip Onayladığımız anda ekteki resimde hata-bloke tarzında bir uyarı vermekte uyarı neyi içermekte tespitini yapamadık izlememiz gereken yol nedir?

Saygılarımla,
EtiketlerHiçbir etiketi yok.
ÖNEMLİ UYARIBu forum sitesinde yazılanlar özelge niteliği taşımamakta olup sadece mükelleflerimize yardımcı olma amaçlıdır.
Eklenen Dosyalarjpg file icon hata uyarısı1111.jpg [^] (23,208 Bayt) 2014-01-16 12:13

png file icon JavaGüvenlikSeviyesi.png [^] (45,495 Bayt) 2014-01-16 16:49

- İlişkiler

-  Cevap
(0003811)
zzTUGBA KASIKCI
2014-01-16 16:52
güncelleme tarihi: 2014-01-16 23:19

Bu durum Java'nın güvenlik ayarı ile ilgili bir durumdur. Güvenlik seviyesini değiştirmek için aşağıdaki adımları sırası ile takip ediniz. (Başlat -> Denetim Masası -> Java -> Security -> Medium -> Never Check -> Ok) (Ekteki 2. resim)

1-Bilgisayarınızın Başlat menüsü altında yer alan Denetim Masası (Control Panel) dizinine tıklanır.
2-Denetim Masası içerisinde yer alan Java simgesine tıklanarak Java Kontrol Paneli açılır.
3-Java Kontrol Panelinde bulunan Security sekmesine geçilir.
4-Karşımıza "Security Level" bölümünde yer alan çubuğun üzerindeki işaretçi tutularak en aşağıya çekilir.
5-Ardından OK düğmesine basılır. (http://www.java.com/en/download/help/jcp_security.xml [^])

Bu işlemin ardından Java belleğini ve tarayıcı belleğini temizleyiniz. Java belleğinin nasıl temizlendiğini öğrenmek için 331 numaralı soruya bakınız. Daha sonra tekrar onaylamayı deneyiniz.

Ancak Java güvenlik seviyesinin düşürülmüş olmasının farklı olumsuz sonuçları olabilir. Bilginize.